Omsiad
| EN | TR
 
 
 
I'M DESIGN ETKİNLİĞİ BURSA'DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

BURSA - İnegöl Mobilya Sanayicileri Derneği (İMOS) tarafından bu yıl 3.'sü organize edilen “I’m Design” etkinliği Merinos AKKM’de düzenlenen gala ile gerçekleştirildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Sn. Ercan ATA'nın da konuşmacı olarak katıldığı etkinliğe Bursa Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran başta olmak üzere İnegöl’ün mobilya sanayicileri, iş dünyasının önemli temsilcileri ile birlikte Anadolu Üniversitesi, Bahçeşehir Üniversitesi, Bilgi Üniversitesi, Gazi Üniversitesi, Haliç Üniversitesi, Işık Üniversitesi, İTÜ, İzmir Ekonomi Üniversitesi, Marmara Üniversitesi, ODTÜ, Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi gibi okullardan 400’e yakın öğrenci katıldı.
28 Şubat – 4 Mart tarihleri arasında İnegöl’de Milano Domus Akademi ve Özyeğin Üniversitesi koordinasyonunda yapılan workshop çalışmalarının sonunda gerçekleşen etkinlik yoğun ilgi gördü. Toplantının açılış konuşmasını yapan İMOS Başkanı Yavuz Uğurdağ, “Biliyorsunuz ki İnegöl, mobilyanın ve tasarımın merkezi. 3 yıldır da “i’m DESIGN” organizasyonuyla İnegöl’de tasarım konuşuluyor. 3 yıl önce başladığımız bu proje sayesinde mobilya sektörü olarak ciddi mesafeler kat ettik. İnegöl olarak, tasarım ve fikir konusunda artık Türkiye’nin mobilya trendlerini belirleyen bir konumdayız” dedi.
Her geçen yıl organizasyona yeni özellikler katarak konuşmacı kalitesini arttırmaya çalıştıklarını ifade eden Uğurdağ, “Bu yıl da iyi bir projeye imza attık. İnegöl’de öğrencilerimiz, 4 gün boyunca hocalar eşliğinde tasarım yaptılar. Bugünde onları sergilediler. Bildiğiniz gibi İnegöl, şu an sektörün tasarım ve fikir liderliğini yapmakta. Ancak bu liderliği taçlandırmak ve sürdürmek için tüm sektörün ve tasarımcıların ilgisini kentimize çekip tasarım fikrinin daha kurumsal tartışılması gerekiyor. Bu kapsamda 3 yıldır düzenlediğimiz bu projemizle, yerli ve yabancı konusunda pek çok uzman tasarımcıyı kentimizde ağırladık, yüzlerce endüstriyel tasarım öğrencisine şehrimizi tanıttık” diye konuştu.
 
 
 
           
 
 
24
MAYIS
DUBAI INDEX 2022
Tarih:26.05.2022
30
MAYIS
HİVE FURNİTURE SHOW (HFS)
Tarih:02.06.2022
 
 
S?TE HAR?TASI
? Foto Galeri ? Haberler
? İstatistikler ? Katalog
? Medyada OMSİAD ? Office Magazine
? Raporlar ? Yurtdışı Fuarlar
? Yurtiçi Fuarlar
İnönü Mahallesi.Cumhuriyet Caddesi. Sibel Apartmanı No:63 Kat: 5 Elmadağ / ŞİŞLİ - İSTANBUL - TÜRKİYE
 
T: +90 212 343 41 04
F: +90 212 240 55 11
E: info@omsiad.org.tr
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...

cartier ballon bleu 33mm quartz rolex explorer 2 ref 1655 replica watches uk omega seamaster professional rolex day date 1803 white gold fake watches best watch brand in india 2017 rolex daytona platinum for sale replica watches uk top 10 luxury watch brands tag heuer chronograph formula 1 replica watch omega seamaster model numbers rolex bezel for sale replica watch rolex cosmograph daytona vintage rolex bubbleback for sale swiss replica watches

Tüm Haklar? Sakl?d?r 2015 © OMSİAD Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri