Omsiad
| EN | TR
 
 
 
MOSFED öncülüğünde, Türk mobilyasını dünya ile buluşturmak için Heartmade Furniture (www.heartmadefurniture.com) markası basın tanıtımı Raffles İstanbul Otel'de 12 Ekim 2022 tarihinde gerçekleştirildi.
Türk mobilyasını dünya ile buluşturmak için dijital bir bakış açısı geliştirerek dijital bir platform kuruldu. Türk Mobilyasının karakterini, ruhunu, vizyonunu ve ulusal kaliteyi uluslararası bir arenada tek bir merkez noktadan yaşanabilir bir ekosisteme dönüştürecek olan platform, sektörün çekim gücünü 365 gün tüm dinamikleri ile erişilebilir ve pazarlanabilir nitelikte canlı tutacak. Trend Yapay Zekası ile özgün olanı ön plana çıkaran ve adil rekabeti baz alan bir pazarlama algoritmasına sahip olan platform, Etkileşimli Harita Motoru sayesinde her bir markayı kendine özel karakteri ile global pazarda erişilebilir bir görünüme taşıyacak. Çoklu Dil Seçeneği, İnteraktif Ürün ve Katalog Havuzu, Proje ve Haber Akış Yönetimi, Fuar Planlamaları ve Teknik Tasarım Araçları gibi birçok fonksiyonel özelliği de içinde barındıran platform, Teknoloji, Tasarım ve Pazarlama uçlarını birleşerek en üst düzeyde sunulduğu dijital bir Pazar niteliği taşıyor. Platformun en önemli hedeflerinden biri ise Türkiye Mobilya sektörünün En Akıllı Arama Motoru olmak.
Heartmade Furniture ile Türk mobilya sektörünün tüm paydaşlarının tek bir platformda yer alarak platforma üye olacağını söyleyen MOSFED Başkanı Sn. Ahmet Güleç, “Platform üyelerimiz için; eğitici, yön gösterici, adil, rekabete teşvik edici, özgünlüğü öne çıkaran içerik konseptinde olacak. Üyelerimiz şirketlerini, markalarını, çalışanlarını, ürünlerini, konseptlerini, felsefelerini ve değerlerini bu platformda anlatma fırsatı bulacaklar. Bu projedeki ileriki vizyonumuz ise; mobilyalarımızın kalitesi ve standartlarının da mührünün olması.” dedi. Sn. Ahmet Güleç, üreticilerin bu mühür ile dünyaya açılmak için tasarımını, kalitesini ve teknolojisini geliştirmeye odaklanacağını hem iç hem de dış piyasada insanların bu mührü gördüklerinde akıllarına direkt olarak ürünün ne kadar kaliteli olduğu geleceğini kaydetti.
 
 
 
 
           
 
 
 
 
SÄ°TE HARÄ°TASI
? Foto Galeri ? Haberler
? İstatistikler ? Katalog
? Medyada OMSİAD ? Office Magazine
? Raporlar ? Yurtdışı Fuarlar
? Yurtiçi Fuarlar
İnönü Mahallesi.Cumhuriyet Caddesi. Sibel Apartmanı No:63 Kat: 5 Elmadağ / ŞİŞLİ - İSTANBUL - TÜRKİYE
 
T: +90 212 343 41 04
F: +90 212 240 55 11
E: info@omsiad.org.tr
E-BÜLTEN KAYIT
Tüm etkinliklerimizden haberdar olmak için mail listemize kaydolun...

cartier ballon bleu 33mm quartz rolex explorer 2 ref 1655 replica watches uk omega seamaster professional rolex day date 1803 white gold fake watches best watch brand in india 2017 rolex daytona platinum for sale replica watches uk top 10 luxury watch brands tag heuer chronograph formula 1 replica watch omega seamaster model numbers rolex bezel for sale replica watch rolex cosmograph daytona vintage rolex bubbleback for sale swiss replica watches

Tüm Haklar? Sakl?d?r 2013 © OMSİAD Tasarım & Kodlama: Tekklik Bulut ve Internet Hizmetleri